Plotový panel 2D, výška 1630 mm, oko 50 x 200 mm, pozinkovaný

pozink.
1630 mm
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

62,00 s DPH

Pridať medzi obľúbené
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Plotový panel 2D je zváraný plotový diel, ktorý má hrubší priemer drôtov a navyše horizontálne je spevnený dvojitým drôtom. Plotové panely sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. V súčasnosti je plotový panel 2D považovaný za najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel. Zvárané panely sa hodia pre náročnejšie podmienky na pevnosť a bezpečnosť aj pre vysoké estetické požiadavky. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy a v neposlednom rade sa rovnako dobre hodia aj na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá. Základom plotového panelu je hrubé žiarové zinkovanie – 255g/m², alebo kvalitná prášková farba RAL 7016 – antracit, RAL 6005 – zelená. Štandardná hrúbka zvislého drôtu je 5mm a horizontálne 2 x 6mm, v prípade záujmu Vám vieme dodať aj panely s väčšou hrúbkou drôtov. Plotový panel 2D je vždy dlhý 2500mm s okami 50 x 200mm. Výška panelov začína na 630mm a stupňuje sa vždy o 200mm (výška oka) štandardne do 2030mm. Panel je na jednej strane ukončený tzv. ostňami 30mm, ktoré podľa Vašich potrieb môžete otočiť smerom hore alebo dolu.   Sú veľmi obľúbené pre jednoduchú montáž, a možnosť doplnenia bránky rovnakého výpletu a ďalšieho príslušenstva! Na jednej strane je diel zakončený hladko, na druhej s vyčnievajúcimi drôtmi. Môžete namontovať hrotmi nadol aj nahor podľa vašich potrieb. Plotový panel 2D sa používa aj na stavbu konštrukcie sypaného plota. Panely sú obľúbené pre svoju variabilitu, jednoduchú montáž, bez údržbovosť materiálu, stabilitu a pevnosť. K plotu vyhotovenému z panelov Vám vieme vyrobiť bránu aj malú bránku s rovnakou výplňou. K plotovým panelom 2D odporúčame stĺpiky 60 x 60mm s dostatočným presahom na zabetónovanie.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 21 kg
Rozmery 250 × 2 × 163 cm
Farba

Pozink.

Materiál

Výška

163 cm

Dĺžka

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Výrobca

Záruka


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 67 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku