Zľava!

Plotový panel 3D štandard, výška 1230 mm, oko 50 x 200 mm, zelený

zelená
1230 mm
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
Výška
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

20,22 s DPH

Pridať medzi obľúbené
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Plotový panel 3D je zváraný plotový diel s prelismi v hornej a dolnej časti panela, od výšky 1530 mm je prelis aj v strede a pri výške 2030 mm sú celkovo 4 prelisy. Prelis na paneli zvyšuje jeho stabilitu a pevnosť. Plotové panely sa vyznačujú vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy, a v neposlednom rade na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá. Sú obľúbené pre svoju variabilitu, bezúdržbovosť materiálu a stabilitu. Základom plotového panelu je žiarové zinkovanie alebo kvalitná prášková farba RAL7016 antracit, RAL6005. Štandardná hrúbka drôtov je 4,0 mm, v prípade záujmu vám vieme dodať aj panely s hrúbkou drôtov 5,0 mm. Plotový panel 3D je vždy v dĺžke 2500 mm s okami 50 x 200 mm, vyrábaný vo výškach: 1030 mm, 1230 mm, 1530 mm, 1730 mm a 2030 mm. Na jednej strane je ukončený tzv. ostňami 30 mm, ktoré podľa vašich potrieb môžete otočiť smerom hore alebo dolu. Výhodou oplotenia z plotových panelov je jednoduchá a rýchla montáž, ale aj možnosť doplnenia bránky alebo brány podobného výpletu. K plotovým panelom 3D ponúkame plotové stĺpiky 60 x 40 mm, s dostatočným presahom na zabetónovanie, úchyty na upevnenie k stĺpom, proti podhrabaniu môžete využiť podhrabové dosky, prípadne tienenie z tieniacich pások, ktoré dodajú vášmu plotu eleganciu, štýl a originalitu.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 8,6 kg
Rozmery 250 × 5 × 123 cm
Farba

Zelená

Materiál

,

Výška

123 cm

Dĺžka

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Výrobca

Záruka

Kalkulator - názov


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 94 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku