Podhrabová doska 2500 x 300 x 50 mm

Zobraziť parametre
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

24,30 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: PODD000001 Kategória: ,
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Podhrabová doska je určená ako náhrada betónovej podmurovky pod pletivový alebo panelový plot, ale možno ju použiť pod akýkoľvek typ plotu. Rovnako dobre slúži tak aj po estetickej stránke. Podhrabová doska je vyrobená z betónu vystužená železom, vibrolisovaná. Medzi jej neoceniteľné vlastnosti patrí nízka nasiakavosť vody, čím sa zvyšuje jej životnosť. Doska prešla testami v skúšobných laboratóriách a je certifikovaná. Nasiakavosť podhrabovej dosky je maximálne 2%, pričom povolená norma je 6,5%. Dosky sú v hornej a spodnej časti zosilnené. Výška betónovej dosky je 30 cm, dĺžka 250 cm, hrúbka 5 cm. Podhrabová doska váži je 75kg, z toho dôvodu je potrebné pri jej manipulácii minimálne dve dospelé osoby, prípadne manipulovať s vysokozdvižným vozíkom. Podhrabové dosky sa dajú prispôsobiť rôznym podmienkam terénu Neodradia ich zakrivenia, výškové rozdiely ani rôzne uhly. Nahraďte betónové múriky pod oplotením kvalitnou podhrabovou doskou, vyrobenou na Slovensku. Montáž podhrabovej dosky je jednoduchá a rýchla preto je obľúbeným prvkom pri stavbe plotu. Montáž podhrabovej dosky spočíva v uchytení držiakov podhrabovej dosky o stĺpik pomocou skrutiek a následne vsunutie samotnej dosky do držiakov. Na osádzanie dosky je potrebné myslieť už pri betónovaní stĺpikov a dodržať potrebnú rozteč medzi stĺpikmi.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 75 kg
Rozmery 250 × 5 × 30 cm
Materiál

Výška

300 mm

Dĺžka

Šírka

Výrobca

Záruka


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 67 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku