Zľava!

Stĺpik guľatý 48 mm, výška 1750 mm, antracit

antracit
1750 mm
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

7,78 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: STLGAN0002 Kategória: ,
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Stĺpik guľatý je nevyhnutnou súčasťou každého plota, ak sa chystáte robiť oplotenie pozemku, rodinného domu, záhrady, športových areálov alebo akýchkoľvek iných objektov. Kvalitný stĺpik je základ stabilného plotu. Správny výber stĺpika záleží od typu plotu. K štvorhranným, zváraným a uzlovým pletivám odporúčame guľaté stĺpiky s priemerom 48 mm a k plotovým panelom hranaté stĺpiky s rozmerom 60 x 40 mm. Plotové stĺpiky máme v povrchovej úprave pozinkovanej alebo v kvalitnej práškovej farbe, vďaka čomu nepodliehajú korózii. Sú vyrobené na Slovensku. Ponúkame v rôznych výškach od 1500 mm do 3000 mm, sú prispôsobené k výškam plotov. Štandardne je u nás k stĺpiku čierna čiapočka a pri kúpe k pletivu ku každému stĺpiku 3 ks úchytiek so samoreznou skrutkou k napínacieho drôtu zdarma. Plotový stĺpik odporúčame zabetónovať minimálne 50 cm, pri použití tienenia 70 – 80 cm, diera by mala byť v priemere aspoň 15 – 20 cm. Rozteč stĺpikov odporúčame 2,5 m, je to aj základná dĺžka plotových panelov. V prípade, ak sa rozhodnete vymeniť časom pletivo za plotové panely, nebudete mať problém, nakoľko sa vyrábajú v dĺžkach 2,5 m. Pri menších výškach plotu je možné použiť platne na stĺpik s priemerom 48 mm, ktoré sa kotvia pomocou kotiev do hotového betónového základu. Takéto kotvenie neodporúčame pri použití tieniacich prvkov a pri výškach plotu 1800 mm a 2000 mm. Jednou z možností ukotvenia stĺpika je použiť zemný vrut, najmä pri dočasnom oplotení. Najideálnejšie riešenie, ktoré odporúčame, je betonáž stĺpa. Pri stavbe plotu z pletív je nutné použiť aj podporné stĺpiky čiže vzpery.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 2,4 kg
Rozmery 4,8 × 4,8 × 175 cm
Farba

Antracit

Materiál

,

Výška

175 cm

Hrúbka steny

Tvar

Záruka

Výrobca


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 94 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku