Sypaný plot / gabionový plot, výška 1430 mm, antracit

antracit
1430 mm

skladom do 14 dní

Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Na objednávku

264,00 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: SPSEKAN002 Kategória: ,
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Gabionový plot alebo inak sypaný plot patrí v súčasnosti k najžiadanejším typom oplotenia. Je moderný, nadčasový, získa si Vás svojou eleganciou a podčiarkuje Váš štýl. Vysoko stabilný a moderný plot s dlhou životnosťou pre výplň kameňom alebo iným materiálom. Zároveň slúži ako dobrá zvuková izolácia. Gabionový plot tvoria zvárané plotové 2D panely s okami 50 x 200 mm, hrúbkou zvislého drôtu 5 mm a vodorovného 2 x 6 mm vo farbe antracit RAL7016. Jedna sekcia sypaného plotu sa skladá z 2 ks stĺpikov presahujúci 60 cm určených na zabetónovanie, 2 ks 2D panelov, háčiky, skrutky s matkou potrebné na vyhotovenie konštrukcie, bez výplne. Dĺžka jednej sekcie je 2,5 m. Sypané ploty sú obľúbeným riešením pri dotváraní okolia stavieb nielen rodinných a bytových domov, ale aj komerčných stavieb, oplotenie areálov firiem. Sypaný plot nemôže plniť funkciu opornej konštrukcie. Výhody sypaných plotov sú dôvodom prečo tak často víťazia nad kamenno-betónovými konštrukciami. Konštrukcia je nielen ekologickejšia, jednoduchšia a estetickejšia, ale hlavne lacnejšia a menej náročná na realizáciu, nehovoriac o tom, že v určitých ohľadoch je aj trvácnejšia. Vďaka dostupnosti rôznych výplní je možné vytvoriť množstvo variant plotov, čo ich robí originálnymi. Sypané ploty sú výborným stavebným prvkom pri ekologicky orientovanom návrhu a realizácii stavby. Montáž sypaného plota je o niečo náročnejšia a vyžaduje si určité zručnosti a schopnosti. V prípade realizácie nami sa jedná o pomerne rýchlu montáž. Zásyp kameňa je realizovaný za pomoci stroja. Kamennú výplň v potrebnom množstve Vám vieme doviezť vlastnými nákladnými autami.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 55,2 kg
Rozmery 250 × 20 × 140 cm
Farba

Antracit

Materiál

Výška

143 cm

Dĺžka

Šírka

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Konštrukcia

Záruka

Výrobca


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 67 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku