Sypaný plot / gabionový plot, výška 2030 mm, antracit

antracit
2030 mm

skladom do 14 dní

Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Na objednávku

320,00 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: SPSEKAN005 Kategória: ,
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Sypaný plot alebo inak gabionový plot patrí v súčasnosti k najžiadanejším typom oplotenia. Je moderný, nadčasový, získa si Vás svojou eleganciou a podčiarkuje Váš štýl. Vysoko stabilný a moderný plot s dlhou životnosťou pre výplň kamenivom alebo iným materiálom. Taktiež je obľúbeným riešením pri dotváraní okolia stavieb nielen rodinných a bytových domov, ale aj komerčných stavieb, oplotenie areálov firiem. Zároveň slúži aj ako dobrá zvuková izolácia. Sypaný plot nemôže plniť funkciu opornej konštrukcie. Na stavbu oporných múrov sa využívajú gabionové koše, ktoré nájdete v našej ponuke. Naše sypané ploty sa vyrábajú v šírke 20 cm. Sú ošetrené povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním, ale aj kvalitnou práškovou farbou RAL7016 antracit alebo RAL6005 zelená. Jedna sekcia sypaného plota má dĺžku 2,5 m, obsahuje: 2 ks stĺpik (plech v šírke 20 cm v tvare „U“ s presnými zárezmi na vloženie panela a dierami na skrutky) presahujúci 60 cm určených na zabetónovanie, 2 ks plotové panely 2D s veľkosťou oka 50 x 200 mm, s hrúbkou zvislého drôtu 5,0 mm a vodorovného 2 x 6,0 mm, potrebné množstvo háčikov, a spojovací materiál  k danej výške. Kovová konštrukcia sypaného plota je bez výplne. Stĺpy k sypanému plotu sa betónujú ako klasické stĺpy 60 cm do zeme. V prípade, ak máte zhotovený existujúci betónový podklad, môžete sypaný plot osadiť na platne k existujúcemu betónovému podkladu pomocou kotiev. Osadenie plotu na platne odporúčame len do maximálnej výšky 1,4 m. Výhody sypaných plotov sú dôvodom, prečo tak často víťazia nad kamenno-betónovými konštrukciami. Konštrukcia je nielen ekologickejšia, jednoduchšia a estetickejšia, ale hlavne lacnejšia a menej náročná na realizáciu, nehovoriac o tom, že v určitých ohľadoch je aj trvácnejšia. V neposlednom rade je možné konštrukciu zazelenať. Vďaka dostupnosti rôznych výplní je možné vytvoriť množstvo variant plotov, čo ich robí originálnymi. Sypané ploty sú výborným stavebným prvkom pri ekologicky orientovanom návrhu a realizácii stavby. Montáž sypaného plota je o niečo náročnejšia a vyžaduje si určité zručnosti a schopnosti. V prípade realizácie nami sa jedná o pomerne rýchlu montáž.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 74,4 kg
Rozmery 250 × 20 × 200 cm
Farba

Antracit

Materiál

Výška

203 cm

Dĺžka

Šírka

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Konštrukcia

Záruka

Výrobca


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 94 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku