Zľava!

Tieniaca sieť zelená 90 %, výška 2000 mm, 10 m

zelená
2000 mm
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach
Môžete mať v Piatok 29.09.2023

32,70 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: TIESIE0022 Kategórií:
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Tieniaca sieť zelená zníži priehľadnosť Vášho oplotenia v závislosti od gramáže o 80% – 90 g/m² , o 90%  – 160 g/m² , o 95% – 240 g/m². Je vyrobená s PVC vlákien s UV ochranou a má spevnený okraj.Prichytenie odporúčame čo najhustejšie každých 20 cm hore a dolu, v strede každých 50 cm pri hustote 80% a 90%. V prípade 95% odporúčame každých 10 cm hore a dolu, v strede každých 30 cm. Pri uchytení sietí platí čím hustejšie je prichytená sieť k pletivu tým nižšie riziko poškodenia.Sieť je možné prichytiť viacerými spôsobmi.Uchytenie pomocou viazacích pások spôsobom uvedeným vyššie, plus na začiatku a konci viazacím drôtom o stĺpik – odporúčame tento spôsob. Odporúčaným spôsobom uchytenia siete zaistíte stabilitu siete a znížite riziko jej poškodenia poveternostnými vplyvmi.Uchytenie pomocou klieští ROCAFIX (kliešte aj požičiavame) a spiniek, plus na začiatku a konci viazacím drôtom o stĺpik – je potrebné hustejšie uchytenie ako je uvedené v úvode.Uchytenie spôsobom prešívania špagátom neodporúčame. Týmto spôsobom sa prichytáva sieť v jednom kuse hore, dolu a cez stred. Pri pretrhnutí ak je sieť prešívaná v jednom kuse je uvoľnená celá sieť a dochádza k poškodeniu.Uchytením na viacerých miestach máme stále ďalšie spoje siete k pletivu.Pri výškach 180 cm a 200 cm je nutnosť prichytiť minimálne 2x v stredeSpojenie tieniacich sietí je možné zošitím dvoch koncov – koniec siete a začiatok siete zrolujeme do malého záhybu a spojíme sťahovacími páskami, viazacím drôtom alebo špagátom.Sieť  je vhodná ku všetkým druhom rovnako vysokých pletív a plotových panelov. Ponúkame ju v 10 m alebo 50 m balíkoch.Tieniaca sieť nie je vhodná k zváraným pletivám v rolke, pretože tento typ pletiva sa napína sťahovaným drôtu – sieť tento drôt časom rozťahuje.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 3,5 kg
Rozmery 9 × 9 × 200 cm
Výška

2000 mm

Dĺžka

Priepustnosť

Farba

Zelená

Materiál

Balenie

Záruka

Výrobca


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 67 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku