Trávový koberec „STEP“

Zobraziť parametre
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

18,92 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: TRAKOST001 Kategórií:
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Trávový koberec „STEP“ je umelý trávnik vyrobený z polymeru. Jedná o nízky, vysoko záťažový okrasný trávnik vhodný najmä na terasy, balkóny a miesta s vysokou frekvenciou pohybu. Vyhovuje stoličkovému testu. Odporúčame ho tiež na adventure golf. Ak nechcete čakať kým Vám vyrastie živý prírodný trávnik dostatočne hustý, zelený a kvalitný trávnikový koberec je pre Vás ideálnou voľbou. Koberce sa predávajú na celé metre. Šírka trávnikového koberca „STEP“ je 4m.

Hrúbka vlákna: 180 μm
Šírka vlákna: 1 mm
Výška vlasu: 10 mm
Kvalitu trávových kobercov potvrdzujú certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001, trávniky sú testované pre rôzne medzinárodné normy EN 15330-1, francúzku normu NF-P 90-112, nemeckú DIN EN 15330-1 a RAL nebo škandinávsku normu Nordic.

Bezpečnosť je kľúčová, najmä pri detských ihriskách. Niektoré typy trávnikov sú testované pre HIC (head injury criteria) – kritickú výšku pádu a možné zranenie hlavy.Ak chcete svoj trávový koberec udržať čo najdlhšie pekný nevynechajte článok s návodom na údržbu a návodom na inštaláciu.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Farba

Zelená

Dĺžka

Materiál

Šírka


Súvisiace produkty

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 94 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku