Vzpera 38 mm, výška 1500 mm, antracit

antracit
1500 mm
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
Výška
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

8,50 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: VZPAN00001 Kategória: ,
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Vzpera slúži na podopretie stĺpika, aby sa nevyhýbal pri napínaní pletiva.Súčasťou vzpery je špeciálne tvarovaná čiapočka a háčik na uchytenie vzpery k stĺpiku. Štandardná farba je hrubé zinkovanie, alebo následne RAL 6005 – zelená, RAL 7016 – antracit. Základné dĺžky vzpier sú 1500mm, 1750mm, 2000mm, 2500mm a hrúbka vzpery 38mm.Vzpera sa osádza na prvý a posledný stĺpik, každých 25m, do rohov a pri každej zmene smeru plota.Vzpery sa nepoužívajú pri oplotení z 3D a 2D plotových panelov.Stanovenie správnej výšky vzpery – vzpera by mala zodpovedať výške stĺpika a teda by mala  byť minimálne v rovnakej výške ako je stĺpik.Vzperu odporúčame zabetónovať minimálne 50cm, diera by mala byť v priemere aspoň 15-20cm. Pri menších výškach je možné použiť platne na vzperu, ktoré sa kotvia chemickými kotvami do už hotového betónového základu. Ďalšou z možností ukotvenia vzpery je použiť zemný vrut. Ideálne riešenie, ktoré odporúčame je betonáž. Montáž plota s použitím vzpier nájdete v našich návodoch.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 2 kg
Rozmery 3,8 × 3,8 × 150 cm
Farba

Antracit

Materiál

,

Výrobca

Výška

150 cm

Hrúbka steny

Tvar

Záruka


Súvisiace produkty

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 67 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku