PLOTOVÉ PANELY

Plotový panel 2D

2D panely sa v súčasnosti stávajú čoraz obľúbenejšími na stavbu plotu. Pre hrúbku drôtov sú extra ... Pokračovať v čítaní >

2D panely sa v súčasnosti stávajú čoraz obľúbenejšími na stavbu plotu. Pre hrúbku drôtov sú extra pevné a stabilné. Vďaka povrchovej úprave žiarový zinok a prášková farba, máte zaručenú farebnú stálosť bez korózie, ošetrovania, natierania. Plotové panely sú variabilné, je možné ich skrátiť na požadovanú dĺžku. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, 2D panely odporúčame montovať na hranaté stĺpiky 60 x 40 mm. 

Základné parametre 2D panelu 

Plotové panely 2D sa štandardne vyrábajú v troch základných farbách: žiarový zinok, zelená RAL 6005 a antracit RAL 7016.

Iné farebné prevedenia je možné vyhotoviť za príplatok.

Štandardná hrúbka drôtu je zvisle 5,0 mm a vodorovne duplovane 6,0 mm. Na objednávku je možné vyrobiť panel aj s väčšou hrúbkou drôtu. 2D panel je charakteristický rovný s duplovanými vodorovnými drôtmi po celej výške panela. Na vrchnej časti sú 30 mm ostne. Je to pre väčšiu stabilitu panelu. Oká panelu sú 50 x 200 mm a dĺžka je vždy 2500 mm

Výšky 2D panelov, ktoré máme v ponuke: 630 mm, 830 mm, 1030 mm, 1230 mm, 1430 mm, 1630 mm, 1830 mm, 2030 mm. 

Panely je možné kombinovať aj s podhrabovými doskami, čím docielite funkčné a zároveň estetické oplotenie Vášho pozemku. Podhrabová doska chráni Váš plot pred nežiaducimi návštevníkmi prípadne zabráni, aby Váš domáci miláčik podhrabával plot. 

Hrúbka drôtu 2D panelu je dostatočne pevná, aby zabránila vniku / úniku zvierat, prípadne jeho poškodeniu. Plotové panely sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. 

Panely sú zvárané, hodia sa pre náročnejšie podmienky vyžadujúce pevnosť a bezpečnosť aj pre vysoké estetické požiadavky. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy a v neposlednom rade na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá. 

Najpoužívanejšie sú však pri stavbe gabiónových / sypaných plotov.

Je to najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel na trhu, čo Vám automaticky zvyšuje aj ochranu a bezpečnosť.

K 2D plotovým panelom viete doladiť jednokrídlovú aj dvojkrídlovú bránu. Ak potrebujete súkromie odporúčame k plotovým panelom zakúpiť tieniace pásky, ktoré zvýraznia estetickosť Vášho plota a vďaka nim môže byť Váš plot originálny.

Mohlo by vás zaujímať