PLOTOVÉ PANELY

Plotový panel 3D

3D panely sú v súčasnosti najobľúbenejším prvkom pri stavbe plotu. Vďaka povrchovej úprave žiarový zinok ... Pokračovať v čítaní >

plotovy panel 3D realizacia

3D panely sú v súčasnosti najobľúbenejším prvkom pri stavbe plotu. Vďaka povrchovej úprave žiarový zinok a prášková farba, máte zaručenú farebnú stálosť bez korózie, ošetrovania či natierania. Plotové panely sú variabilné, je možné ich skrátiť na požadovanú dĺžku. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, 3D panely možno montovať na guľaté aj hranaté stĺpiky v závislosti od toho zvoliť druh úchytu / objímky. 

Panely je možné kombinovať aj s podhrabovými doskami, čím docielite funkčné a zároveň estetické oplotenie Vášho pozemku. Podhrabová doska chráni Váš plot pred nežiadúcimi návštevníkmi, prípadne zabráni aby Váš domáci miláčik podhrabával plot. 

Hrúbka drôtu 3D panelu je dostatočne pevná, aby zabránila vniku / úniku zvierat, prípadne jeho poškodeniu. Plotové panely sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. 

Základné parametre 3D panelu

3D panely sa štandardne vyrábajú v troch základných farbách: žiarový zinok, zelená RAL6005 a antracitová RAL7016.

Iné farebné prevedenia je možné vyhotoviť za príplatok.

Štandardná hrúbka drôtu zvisle aj vodorovne je 4,0 mm. Na objednávku je možné vyrobiť panel aj s hrúbkou drôtu 5,0 mm

3D panel je charakteristický tzv. 100 mm prelismy v hornej a spodnej časti panelu a vo väčších výškach aj stredom, pri výške 2,0 m v dvoch radoch. Na vrchnej časti sú 30 mm ostne. Je to pre väčšiu stabilitu panelu. Oká panelu sú 50 x 200 mm a dĺžka je vždy 2500 mm

Výšky 3D panelov, ktoré máme v ponuke: 1030 mm, 1230 mm, 1530 mm, 1730 mm, 2030 mm. 

Panely sú zvárané hodia sa pre náročnejšie podmienky vyžadujúce pevnosť a bezpečnosť aj pre vysoké estetické požiadavky. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy a v neposlednom rade aj na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá.

Je to najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel na trhu čo Vám automaticky zvyšuje aj ochranu a bezpečnosť.

K plotovým panelom 3D viete doladiť jednokrídlovú aj dvojkrídlovú bránu. Ak potrebujete súkromie odporúčame k plotovým panelom zakúpiť tieniace pásky, ktoré zvýraznia estetickosť Vášho plota a vďaka nim môže byť Váš plot originálny.

Mohlo by vás zaujímať