Gabiónová sieť V 2,0 x 0,5 m, oko 100 x 50 mm

pozink.
Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
#dddddd
Veľkosť oka
50 x 100 mm
Na sklade
Zobraziť dostupnosť na predajniach

15,30 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: GABSZN0018 Kategórií:
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

Gabionová sieť slúži na zhotovenie gabionového koša, ktorý sa používa na stavbu oporných stien, múrov, zásten, na podporu svahov pri cestách, mostoch, riekach alebo vodných nádržiach, či stavbu gabionových plotov. Gabionové konštrukcie sú obľúbeným riešením pri dotváraní okolia stavieb nielen rodinných a bytových domov, ale aj komerčných stavieb, pri rodinných a bytových stavbách sa využívajú ako úžitkový a okrasný múr zároveň. Ten môže plniť funkciu opornej konštrukcie alebo plotu. Zároveň slúži aj ako zvuková izolácia. Správne navrhnuté konštrukcie môžu napomôcť aj pri lepšom odvádzaní záplavovej vody a zabrániť zosuvu pôdy. Gabiony sú v posledných rokoch obľúbené, najmä pre ich jednoduchú montáž, originálnemu a štýlovému vzhľadu a variabilite. Jedná sa o vysoko stabilný a moderný prvok záhradnej architektúry s dlhou životnosťou pre výplň kamenivom alebo iným materiálom. Gabionové siete s okami 100 x 100 mm alebo 50 x 100 mm, hrúbkou drôtu 4 mm, sa spájajú pomocou špirál a háčikov. Špirály sa krúživým pohybom prevliekajú prvou radou ôk niekoľkých gabionových sietí. Zatočením špirály sa vytvorí pevný spoj. Špirály sa vyrábajú o niečo dlhšie, než je hrana gabionovej siete, aby bolo možné špirálu na koncoch zahnúť, a zabrániť tým samovoľnému rozpojeniu. Ako ochrana proti vydutiu koša pod váhou kamennej výplne sa používajú spony. Gabionovou sponou buď spojíte dve protiľahlé strany gabionového koša alebo sa strany koša fixujú pomocou spôn cez roh. Výhody gabionov sú dôvodomm, prečo tak často víťazia nad kamenno-betónovými konštrukciami. Konštrukcia je nielen ekologickejšia, jednoduchšia a estetickejšia, ale aj trvácnejšia. Vďaka dostupnosti rôznych rozmerov konštrukcií a tvarov je možné vytvoriť množstvo variant stavieb, čo ich robí originálnymi.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 3,2 kg
Rozmery 200 × 0,4 × 50 cm
Farba

Pozink.

Materiál

Výška

50 cm

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Výrobca

Záruka


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 94 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku