Pletivo štvorhranné ZN strong, výška 1000 mm, oko 50 x 50 mm, 25 m

pozink.
1000 mm
25 m

tolerancia pri výrobe pletiva ± 5%

Zobraziť parametre

Dostupné varianty

Farba
#dddddd
Na objednávku

71,26 s DPH

Pridať medzi obľúbené
Objednávkové číslo: PLEZNS0001 Kategória:
 • Rýchle dodanie

  V prípade produktov, ktoré je možné doručiť kuriérom tovar odosielame do 24 hodín.

 • Kamenné predajne

  Ploty u nás nakúpite v štyroch predajniach po celom Slovensku. V Hlohovci, Trnave, Prievidzi alebo Poprade.

 • Online poradenstvo

  Naši špecialisti vám radi pri nákupe s čímkoľvek poradia - či už telefonicky alebo mailom, stačí sa opýtať.

 • Realizácia na kľúč

  Všetky druhy oplotenia pre váš pozemok montujeme na kľúč, na mieru a vždy podľa vašich predstáv.

Popis produktu

PLETIVO ŠTVORHRANNÉ POZINKOVANÉ STRONG

toto pletivo označené ako STRONG, je výnimočné svojou vysokou pevnosťou oproti klasickému štvorhrannému pletivu.

Vďaka hrubšiemu drôtu s priemerom 2,5 mm a menšiemu oku 50 x 50 mm poskytuje toto pletivo na plot výnimočnú odolnosť a pevnosť, čím sa stáva spoľahlivým riešením pre dlhodobú ochranu a bezpečnosť.

Výhody oproti plotovým panelom

 • samozrejme v prvom rade nižšia cena,
 • schopnosť plynule kopírovať terénne nerovnosti znamená, že jeho inštalácia je možná prakticky kdekoľvek, čím sa výrazne zjednodušuje a zefektívňuje proces montáže, čo v konečnom dôsledku eliminuje potrebu zložitých a nákladných terénnych úprav v náročných alebo svahovitých lokalitách.
Využitie
 • farmár alebo chovateľ

Toto pletivo na plot je určené priamo pre vás, zabezpečuje trvácne odhradenie zvierat na farme. Taktiež super voľba pre malé zvernice (srnce, srny, daniele, muflóny) je úplne postačujúca.

 • ochrana proti zvieracím vandalom

Často ho kupujú ľudia, ktorí majú svoje záhradky v blízkosti lesa, kde ich vo večerných a ranných hodinách navštevujú nepozvaní stravníci. Pletivo vydrží aj opakované pokusy diviačej zveri o preniknutie.

 • sady a vinice

Tu by pletivo na plot STRONG malo byť jednoznačnou voľbou. Ak použijete iné slabšie pletivo, nastane v budúcnosti problém so zverou, ktorá sa bude pokúšať dostať do sadu, kde bude mať dostatok stravy, a oplotenie poškodí. Pri pletive STRONG vieme, že budete mať pokoj na niekoľko desaťročí. Podľa našich informácií od našich zákazníkov po viac ako 20 rokoch je už trochu oplotenie hrdzavé, čo je normálne, ale na pevnosti absolútne nič nestratilo.

 • pes

Ano, aj toto je častý problém, s ktorým za nami prídu ich majitelia. Ich pes je akrobat a plot si pomýlil s trampolínou. Pletivo, ktoré tam mali, opakované skákanie psa nevydržalo a plot prestal plniť svoju funkciu. Tu je pletivo na plot STRONG tiež správna voľba. Nebojte sa, určite vydrží.

Ďalej toto pletivo nachádza využitie pri oplotení záhrad, sadov, rodinných domov, bytových domov, priemyselných areálov, športovísk, pozemkov, kde je potrebné pevnejšie pletivo.

Toto pletivo je vhodné aj pre svahovitý terén, pretože je schopné plynulo kopírovať terénne nerovnosti, čím zabezpečuje optimálnu inštaláciu aj v náročnejších terénnych podmienkach.

Jeho hlavnou funkciou je dostatočné vyhradenie pozemku, pričom neobmedzuje prenikanie svetla. Pre prípadné zatienenie plotu je možné využiť tieniace siete, ktoré sú súčasťou našej ponuky.

Výroba tohto pletiva sa uskutočňuje na Slovensku, pričom je využívaný kvalitný pozinkovaný drôt s priemerom 2,5 mm, čo mu poskytuje vysokú odolnosť voči korózii a dlhú životnosť.

Toto pletivo je charakteristické svojou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam, čím zabezpečuje spoľahlivú ochranu a bezproblémovú funkciu po dlhú dobu.

Balenie

Je balené len v 25 m balíkoch. V prípade, ak realizujete montáž v dĺžke menšej alebo väčšej ako je dĺžka jednej rolky, je možné jednoduché spojenie roliek pri montáži, čo je realizovateľné prostredníctvom jednoduchého vypletenia jedného drôtu a následného spletenia s ďalšou rolkou, čím je možné prispôsobiť dĺžku plotu konkrétnym požiadavkám.

Aké stĺpy môžeme použiť

Možnosť pripevnenia na kovové stĺpy, ale aj na drevené, či betónové za pomoci rôzneho príslušenstva.

Súvisiace produkty

Základné komponenty pre stavbu pletivového oplotenia:

Doplnkové (nadstavbové) komponenty:

 • tieniace siete (dôležité upozornenia k inštalácii siete nájdete tu),
 • podhrabové dosky (predĺžia životnosť vášho oplotenia),
 • brány (dôležité upozornenie pre osadenie brán nájdete tu)

Tieto komponenty dopĺňajú kompletný sortiment potrebný pre efektívnu montáž a stabilizáciu plotu.

Príslušenstvo ku klasickému pletivuPletivo štvorhranné pozinkované STRONG nájdete v našich predajniach v Hlohovci, Trnave, Prievidzi a Poprade. Navštívte nás a naši odborníci sú pripravení vám pomôcť a poradiť s výberom pletiva presne pre vaše potreby a rozpočet.

Pri zakúpení pletiva na oplotenie je k dispozícii aj príslušenstvo, vrátane plotových stĺpov s priemerom 48 mm, vzpier s priemerom 38 mm a ďalších doplnkov. Tieto komponenty dopĺňajú kompletný sortiment potrebný pre efektívnu montáž a stabilizáciu plotu.

Viac fotografií nami namontovaných realizácií nájdete v našej galérii alebo na facebookovej stránke.

Ďalšie informácie

Technické parametre

Hmotnosť 37,5 kg
Rozmery 50 × 50 × 100 cm
Farba

Pozink.

Materiál

Výška

100 cm

Veľkosť oka

Priemer drôtu

Balenie


Súvisiace produkty

Mohlo by vás zaujímať

Robíme to najlepšie ako vieme

4 krat sme potrebovali pomoct a Pletiva sro tak ako trikrat nielen pomohli ale aj poradili. Montovali nam pletiva okolo skoro celeho pozemku a nevahali nam pozicat mobilne oplotenie vo finisi.. Mozeme len vrelo odporucat nielen sluzby, produkty ale aj ludsky pristup, s ktorym sme sa vzdy stretli. Dakujeme pekne🍀💪

Marek Sojka

Oceňujem profesionálny prístup predajcu. Od začiatku pristupovali ku mne s maximálnou ochotou. Od návrhu riešenia, cez cenovú ponuku až po realizáciu, všetko hladko, rýchlo a bez problémov. Tovar priamo na sklade, ak nebol na pobočke obratom dodali z centrálneho skladu. ďakujem a odteraz len pletiva.sk

Stanislav Kalakaj

Som nad mieru spokojna. Tovar nám bol doručený v poriadku a prekvapivo za krátky čas. To že majú skladom je dobré, ale majú aj najnižšiu cenu na trhu,čo je ešte lepsie pre nás kupujúcich. Ja môžem len odporučiť aby aj ďalší kupujúci bol tak spokojný ako ja a všetci predo mnou.

Janka Kálovcová

Maximálna spokojnosť,príjemný zamestnanci,hneď sa mi venovali,pomohli z naložením zakúpeného tovaru.vrelo odporúčam.len tak ďalej.

Miloš Berhédi

Chcela by som verejne poďakovať predajni Hlohovec, kde boli veľmi milí, ústretoví a poskytli nám služby i nad rámec objednávky. Tovar som objednala v nedeľu večer, v pondelok mi už volala príjemná slečna/pani, že je všetko skladom a v utorok mi to ochotný mladý muž doviezol napriek inej pôvodnej požiadavke a adrese priamo d

Michaela Niklová

Firma odviedla kvalitnú prácu. Pracovníci boli slušní, šikovní a zodpovední. ĎAKUJEME za odvedenú prácu a ostatným odporúčame.

Rudolf Slezák, Špačince

Kvalitne výrobky, mila obsluha, rýchle dodanie

Martin Klus

Na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti, som bral materiál od tejto firmy už druhýkrát. Vybavenie objednávky v zásade obratom, dodanie materiálu na druhý deň. Pán, ktorý mi 2D panely doviezol mi ich pomohol preniesť bližšie k miestu montáže. Vyhotovenie panelov a príslušenstva je vo vysokej kvalite. Pokiaľ budem

Roland Šajban

4.9
Na základe 101 recenzií. Zobraziť recenzie na googli

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Chcem cenovú ponuku