MOBILNÉ OPLOTENIE

Mobilné oplotenie

Potrebujete dočasne oplotiť reál, pozemok, otvorený sklad, parkovisko alebo ste kúpili pozemok a idete stavať dom? Mobilné oplotenie je ... Pokračovať v čítaní >

Potrebujete dočasne oplotiť reál, pozemok, otvorený sklad, parkovisko alebo ste kúpili pozemok a idete stavať dom? Mobilné oplotenie je pre vás ideálnym riešením vybudovania dočasného oplotenia bez zbytočných nákladov a náročných prác. Prípadne organizujete spoločenské podujatie, športové akcie, eventy a potrebujete vymedziť miesto s voľným pohybom? 

Mobilné oplotenie nie je potrebné kupovaťponúkame Vám aj prenájom mobilného oplotenia za výhodné ceny. Po ukončení akcie, alebo výstavby mobilné oplotenie ľahko demontujete. 

Mobilné oplotenie je zložené z pevných zváraných dielcov o rozmere 2000 x 3434 mm alebo 2000 x 3450 mm v pevnom ráme. Dielce sa ukotvujú do PVC alebo betónových podstavcov a na vrchu sa spájajú sponami. Dielce je možné spájať pomocou zaisťovacích svoriek ako v horizontálnej, tak vertikálnej rovine, čo je veľmi dôležité pri použití mobilného oplotenia v zložitých terénnych podmienkach a pri neštandardných riešeniach.

Pre potrebu vstupu a východu z oploteného areálu je k dispozícii brána s kolieskom. Z panelu vytvoríte bránu pomocou jednoduchej výmeny spony za pánty a doplnením o koliesko. Uzamykanie je najčastejšie riešené reťazou a visiacim zámkom. Jeho montáž je rýchla a jednoduchá predovšetkým vďaka priaznivým rozmerom a nízkym hmotnostiam jednotlivých komponentov, bez nutnosti vŕtania a betónovania. 

Vďaka patentovanej konštrukcii, prebieha súvislý systém mobilného oplotenia v dvoch osiach, čo výrazne zvyšuje jeho stabilitu. Mobilné oplotenie slúži tiež ako ochrana proti krádeži a vandalizmu a zabraňuje vstupu neoprávnených osôb na nebezpečné miesta.

Mohlo by vás zaujímať